شرکت زیبا سلامت ماندگار

درباره ما:

شرکت زیبا سلامت ماندگار  ارائه دهنده ی بسته بندی نوآورانه  و راهکار های توسعه دهنده ی بسته بندی زیست تخریب پذیر  ؛ در اقدامی تازه ، دامنه ی فعالیت خود را با بسته بندی جدیدی برای جعبه های شکلاتو شانه تخم مرغ گسترش داده است .بسته بندی انعطاف پذیر و طبیعی  از پوست نارگیل خرد شده ی درختان نارگیل استخراج می شود . در جریان تولید مواد اولیه ی این بسته بندی ، به ازای هر درخت قطع شده در هندوستان ، یک درخت دیگر کاشته می شود. .بسته بندی های مقاوم ، طبیعی و قابل بازیافت ، یکی از موضوعات مهم و مطرح در دنیای امروز است . مصرف کنندگان خواستار بسته بندی های سازگار با محیط زیست هستند و از فرآیند های نوآورانه برای صرفه جویی هر چه بیشتر ، جلوگیری از سوزاندن و دفن زباله و امکان بازیافت در چرخه های کوتاه مدت استقبال می کنند ”امروزه اغلب مشتریان به دنبال گزینه های سالم برای محصولات هستند . بسته بندی مناسب باعث می شود مشتریان احساس کنند که به نیازها و اولویت های آنان اهمیت داده می شود . مصرف کنندگان ترجیح می دهند تا محصولی را خریداری کنند که از مواد سالم برای تهیه و تولید و بسته بندی آن استفاده شده باشد ، امکان تجربه ی طعم خوب و شگفت آوری به آنها داده شود و به اصل سازگاری با محیط زیست و بازیافت سریع در بسته بندی محصول توجه شده باشد.

پنو اولین نام تجاری برند ایرانی است که بسته بندی ارگانیک را بر پایه گیاهان مرسوم در دنیا ارائه می دهد که بطور سنتی در دستورالعمل های اروپایی استفاده می شده است. پنو به معنای “روستا سبز” است و همراه با شعار “بسته یندی ابا ما تکمیل شد” به تولید بسته بندی های ارگانیک  می پردازد تا با وارد کردن انرژی طبیعت به زندگی مشتریان، لحظات آنها را شاد سازد

خط مشی

زیبا سلامت ماندگار

شركت زیبا سلامت ماندگارمؤسسه اي است، اقتصادي كه به توليد، توزيع و صادرات محصولات حافظ محیط زیست اشتغال دارد. مقاصد اين شركت بر 3 اصل "جلب رضايت مشتري"، "حفظ محيط زيست"و "حفظ و ارتقاء سطح ايمني و بهداشت افراد و محيط كار" استوار است..
شركت توليدي زیبا سلامت ماندگار، براي تحقق اهداف خود مديريت و برنامه ريزي راهبردي در سيستمهاي كيفيت، زيست محيطي، ايمني و بهداشت شغلي و رسيدگي به خدمات و رضايت مشتريان را سرلوحه كار خود قرارداده است.